הוראות התקנהחנויות מורשותכסאות תינוק לאופניים
BOBIKE, המותג ההולנדי הידוע לכסאות אופניים המיועדים לתינוקות ולילדים. כסאות BOBIKE מצויידים באביזרי נוחות ובטיחות העומדים בתקנים האירופאים המחמירים. לפניכם מגוון כסאות המתאים לטווח רחב של גילאים ולמגוון סוגי האופניים. ביחרו את הגודל והעיצוב שאהבתם ורכבו להנאתכם. עם BOBIKE תוכלו לרכוב בראש שקט, להבטיח את בטיחות ילדיכם ואת נוחיותם בעת הרכיבה.

כסאות תינוק לאופניים BOBIKE 

BOBIKE - כיסא תינוק קדמי לאופניים +Mini

BOBIKE - כיסא תינוק קדמי לאופניים +Mini

ה-Mini+ מתאים לאופני שיכוך מלא וזנב קשיח. הוא מתחבר בצורה קלה ומהירה להתקן שיחרור מהיר המורכב על ההדסט. הודות לשיטת החיבור החדשנית, מיקומו של הכסא מפחית באופן משמעותי את ההפרעה לרוכב ובו בזמן מספק חוויה ענקית לילד. מידותיו של הכיסא מרווחות ומספקות מקום רב לילד המאפשר שימוש ארוך זמן ומהנה.
BOBIKE - כיסא ילד לאופניים מדגם MAXI SC

BOBIKE - כיסא ילד לאופניים מדגם MAXI SC

כיסא אלגנטי ובטיחותי במספר דגמים מרהיבים! ה-Maxi SC הינו כיסא תינוק אחורי לאופניים לילדים מגיל 9 חודשים עד 6 שנים (משקל 22-9 ק"ג). הכיסא מעוצב כך שיספק לילדכם בדיוק את מה שצריך: בטיחות מקסימלית ונוחות תוך שמירה על הנאתו מהסובב אותו בזמן הרכיבה. חגורת הבטיחות המאובטחת בשלוש נקודות והתושבות המתכווננות לרגלי הילד מבטיחים בטיחות מקסימלית להורים ולילד. Maxi SC מתאים לאופניים עם או בלי סבל אחורי.
BOBIKE - כיסא תינוק אחורי לאופניים +Maxi

BOBIKE - כיסא תינוק אחורי לאופניים +Maxi

ה-MAXI+ הינו כיסא אלגנטי ובטיחותי המגיע במספר דגמים מרהיבים! הוא משמש ככיסא תינוק אחורי לאופניים לילדים מגיל 9 חודשים עד 6 שנים (22-9 ק"ג). הכיסא מעוצב כך שיספק לילדכם בדיוק את מה שצריך: בטיחות מקסימלית ונוחות תוך שמירה על הנאתו מהסובב אותו בזמן הרכיבה. חגורת הבטיחות המאובטחת בשלוש נקודות והתושבות המתכווננות לרגלי הילד מבטיחים בטיחות מקסימלית להורים ולילד. +Maxi מתאים לאופניים עם או בלי סבל אחורי.
BOBIKE - כיסא ילד לאופניים מדגם MAXI City

BOBIKE - כיסא ילד לאופניים מדגם MAXI City

כיסא אלגנטי ובטיחותי במספר דגמים מרהיבים! Maxi City הינו כיסא תינוק אחורי לאופניים לילדים מגיל 9 חודשים עד 6 שנים (משקל 22-9 ק"ג). הודות לעיצוב, לחומרים המתקדמים ולפונקציות השונות - ילדיכם יהיה מוגן באופן מקסימלי. רצועות כתפיים מרופדות ומתכווננות בקלות. הכיסא מעוצב כך שיספק לילדכם בדיוק את מה שצריך: בטיחות מקסימלית ונוחות תוך שמירה על הנאתו מהסובב אותו בזמן הרכיבה. חגורת בטיחות רחבה, עם מחזירי אור, המאובטחת בשלוש נקודות ותושבות הרגליים המתכווננות מבטיחים התאמה מושלמת לגוף הילד ובטיחות מקסימלית להורים ולילד. מאושר ע"י התקן האירופאי המחמיר Standard EN14344. ה- Maxi City מתאים כמעט לכל סוגי האופניים עם או בלי סבל אחורי.
BOBIKE - כיסא תינוק אחורי לאופניים Maxi Tour

BOBIKE - כיסא תינוק אחורי לאופניים Maxi Tour

כיסא אלגנטי ביותר, חדשני ובטיחותי במספר דגמים מרהיבים! Maxi Tour הינו כיסא תינוק אחורי לאופניים לילדים מגיל 9 חודשים עד 6 שנים (22-9 ק"ג). תומכת לראש הילד מתכווננת בקלות בהתאם לגובה הילד ומספקת הגנה נוספת (גם במקרה והילד נרדם בזמן הרכיבה) הכיסא מעוצב כך שיספק לילדכם בדיוק את מה שצריך: בטיחות מקסימלית ונוחות תוך שמירה על הנאתו מהסובב אותו בזמן הרכיבה. בטיחות מקסימלית עם חגורת בטיחות מרופדת, המאובטחת בשלוש נקודות ועם תושבות המתכווננות לרגלי הילד. הכיוונונים השונים בכיסא מאפשרים להשתמש בו לאורך זמן במקביל להתפתחות הילד (עד גיל 6 / משקל 22 ק"ג).
BOBIKE - כיסא ילד לאופניים - אחורי מתקפל מדגם Junior

BOBIKE - כיסא ילד לאופניים - אחורי מתקפל מדגם Junior

כיסא אלגנטי רב תכליתי ובטיחותי במספר דגמים מרהיבים! Junior - כיסא אחורי לאופניים לילדים מגיל 5 - 10 שנים (32-22 ק"ג) ניתן לקפל את הכיסא בקלות ע"י לחיצה קלה על האזור האפור המצוי בראש הכיסא. כאשר הכיסא במצב מקופל ניתן להשתמש בו כסבל לנשיאת קניות. גם במצב ישיבה, ניתן לפתוח סבל אחורי נוסף המיועד לתיק הילד בגב המושב. הכיסא מקנה לילד את תחושת הביטחון האופטימלית יחד עם נוחות ללא פשרות הודות למרחב תזוזת הברכיים. תושבות הרגליים המתכווננות מאפשרות שימוש לאורך זמן בכיסא הג'וניור. הכיסא מעוצב כך שיספק לילדכם בדיוק את מה שצריך: בטיחות מקסימלית ונוחות תוך שמירה על הנאתו מהסובב אותו בזמן הרכיבה.

יבואן בלעדי - אומניבייס בע"מ יהודה הלוי 39 הרצליה 099503332
לאתר BOBIKE הולנד...